Objevte víc detailů o fungování našeho portfolia! Díl první – Dlouhodobé pozice

Jiří Makovský

Jak jste již mohli vidět na dedikované stránce, naše obchodní portfolio má složitou strukturu. Jde o důsledek toho, že naším cílem je být tlumičem extrémů na divokých vodách kryptoměnového trhu. Abychom našeho cíle dosáhli, musíme mít striktně řízené portfolio. V připravené sérií článků se o něm dozvíte celou řadu zajímavostí. Třeba to, jak využívá „fraktálové diverzifikace“ a zásad „bionického obchodování“!

Připravovaný produkt Earnio a již funkční StayKing jsou přirozenou evolucí našich alokací. Ty jsme nabídli klientům hned z počátku token-sale. S řízením portfolia máme zkušenosti, systematicky s ním pracujeme od roku 2018.

Probinex rizeni portfolia - Probinex.com

Hledání dlouhodobých pozic

Celých 40 % portfolia jsou dlouhodobě držené pozice – investice.

Výběr se technicky neliší od toho, jak by postupoval laik. Avšak místo mělké analýzy náš tým provede průzkum hloubkový, na základě kterého vypočítá šance úspěchu vize a růstu ceny dané kryptoměny. Jde o specifickou kombinaci technické, fundamentální a behaviorální analýzy. Takové pozice držíme několik měsíců až několik let.

Princip standardních dlouhodobých pozic je v komunitě kryptoměn známý jako „HODL“, jakási zkomolenina anglického „hold“ – držet.

Tip: 65 % z výkonu našeho portfolia se rozděluje mezi klienty v rámci StayKingu. Zjistěte víc!

Zkuste ochutnat banner - Probinex.com

Složení dlouhodobého portfolia Probinex

Každá část portfolia podléhá přísné pravidelné evaluaci. V době psaní textu se v něm nachází devět kryptoměn, které patří mezi TOP 50 projektů. Některé z nich vám odhalíme.

Polygon Network – MATIC

MATIC se z hlediska tržní kapitalizace dlouhodobě udržuje kolem pozic 15 až 25. Cílem projektu Polygon Network je nabídnout nástroje, skrze které se zvýší rychlost a sníží cena provozování blockchainu. Polygon blízce interaguje se sítí Ethereum – jde o sekundární vrstvu.

Cosmos – ATOM

Cílem Cosmu je vytvořit „internet blockchainů“. Síť vysoce specializovaných řetězců, které spolu budou moci komunikovat v rámci jednotné struktury. Je to vize důrazně zaměřená na průmysl, kde bude práce blockchainu vždy pevně vytyčená.

V portfoliu nám samozřejmě nechybí ani král kryptoměn Bitcoin a největší řetězec na světě - Ethereum!

Zajímá vás více informací?

Pokud jsme vás zaujali, přidejte se do naší telegramové skupiny. Díky tomu vám již neunikne žádná novinka. Jestli chcete využít část výkonu našeho portfolia, přečtěte si článek o StayKingu a přidejte se k nám!