Jaký bude rok 2023

Michal Hladký

Ohlédnutí za rokem 2022 máme úspěšně za sebou a nyní už nám nezbývá nic jiného než se soustředit pouze na to, co nám přinese nadcházejících dvanáct měsíců. Pojďte se nyní podívat, jak bychom si letošní rok představovali v projektu Probinex.

Chceme růst ve všech směrech

Jedním z důležitých trendů, který jsme si v Probinexu nastavili a jehož se chceme držet i v roce 2023, je neustálý růst, a to ve všech oblastech. Výjimkou není ani náš tým. Proto jsme už v lednu přivítali další dvě nové tváře a na náboru dalších kolegů usilovně pracujeme už od prvního týdne. Jedině tak se nám totiž podaří pokrýt široké spektrum aktivit, které jsme si naplánovali. A jaké to budou? Malý nástin najdete na řádcích níže, ale nečekejte, že vám vyklopíme vše najednou. Máme v plánu vám dělat radost průběžně celý rok.

Kromě růstu týmu se chystáme také na nárůst počtu obchodních partnerů. Naše cesty totiž nyní nebudou mířit jen do České republiky, ale především za její hranice. Kromě Kypru a Řecka, kde už jsme se během loňska úspěšně zabydleli, nás čekají také první obchodní jednání v Portugalsku či exotické Dubaji. Nedivte se proto, až si s naším špičkovým merchem vyrazíte třeba na dovolenou a lidé vás budou poznávat a mávat na vás!

PBX first! 

Pořádně rušno bude také okolo PBX tokenu, který na konci loňského roku v rámci Operace Phoenix povstal z popelu svého předchůdce. Už teď vám můžeme slíbit, že máme naplánovanou řadu aktivit okolo PBX.

Těšit se můžete na funkce, jež podpoří PBX v rámci našeho ekosystému. A náš  marketingový tým se postará o to, aby se o něm dozvědělo ještě více lidí a jeho dostupnost se výrazně zvýšila. Nebuďte proto překvapení, až na PBX narazíte i jinde, než jen na burze ProBit. Míříme totiž do světa, a to jak centralizovaného, tak i toho decentralizovaného. Věříme, že i počet jeho držitelů bude narůstat, podpoří nás v tom airdropy a další akce, které se nám v minulosti osvědčily.

StayKing: Bude kralovat i letos? 

Když je řeč o tokenu, nesmíme zapomenout také na krále loňského roku. Tím se jednoznačně stal program StayKing, který mezi vás rozdělil více než 26 milionů tokenů v hodnotě téměř milion dolarů. Právě jeho úspěch je velkou motivací a závazkem k tomu, abychom neusnuli na vavřínech. Proto jsme dali hlavy dohromady a vymysleli jsme plán, jak StayKing udělat ještě atraktivnější, a především dostupnější, a to nejen pro naše klienty ale i samotnou kryptokomunitu. StayKing se proto vydá i za hranice centralizovaného světa. 

V tomto roce ale budete ve StayKingu hrát velkou roli především vy a vaše chuť nás doporučovat dále. Pokud jste s námi byli loni spokojení, budete tuto spokojenost moct využít k dalšímu navýšení počtu vašich tokenů pomocí připravovaného affiliate programu. 

Věříme, že i produktová rozšíření, která k tomuto programu chystáme, vás nadchnou. Výrazně se totiž zvýší váš prostor pro nakládání s PBX. 

Jestliže tedy ještě máte nějaké volné tokeny, na nic nečekejte a uzamkněte je do smart kontraktů co nejdříve. Vězte, že nebudete litovat.

Novinek se dočká i pbxpay

Práce na programu StayKingu však neznamenají, že se přestaneme věnovat našim produktům. Příkladem budiž pbxpay. Už na začátku ledna odstartovala kampaň, jejímž prostřednictvím můžete získat tuto jedinečnou e-Peněženku na první tři měsíce zcela bez poplatku za vedení účtu. Využijte ji k pohodlnému vstupu do světa kryptoměn!

Každý, kdo už se loni do pbxpay zaregistroval, se může těšit na svoji stylovou platební kartu. Rozesílka je naplánovaná na začátek ledna, tudíž u svých majitelů budou co nevidět. Kartami to však zdaleka nekončí. Jdeme vstříc požadavkům dnešní doby a pracujeme také na vývoji mobilní aplikace. Věříme, že kromě aplikace oceníte také zpřístupnění karty v Apple Pay. I zde můžeme říct, že to bude co nevidět.

Dodáme ještě, že i v rámci pbxpay se chystáme spustit zvýhodnění pro držitele PBX tokenů, od čehož si slibujeme další zvýšení poptávky po nich. 

pbxpay má ambici stát se konkurencí pro tradiční bankovní domy. Přečtěte si o tomto tématu více.

Earnio aneb to nejlepší nakonec

Velké věci však čekají nejen pbxpay, ale také náš další produkt, kterým je Earnio. Zapamatujte si leden 2023. Bude to totiž historicky první měsíc, který bude oficiálně auditovaný. Jak jsme již předesílali, audit bude provádět špička v oboru, kterou je společnost Grant Thornton. Již od samotného začátku tvrdíme, že nemáme co skrývat.

A právě letošní leden se stane také měsícem, ve kterém Earnio otevře své brány pro jeho první klienty z řad finančních společností. Budou mezi nimi ti, kdo již od začátku věřili vizi projektu Probinex a chtějí Earnio a svět kryptoměn pomáhat šířit mezi své klienty. 

Ve stejném duchu se pak ponese celé první čtvrtletí, během nějž postupně budeme odbavovat čekací listinu zájemců o spolupráci a budeme přidávat další a další uživatele. I za pomoci jejich zpětné vazby budeme produkt dále ladit, abychom jej poté mohli otevřít široké veřejnosti. Zpřístupníme tak kryptoměny každému, kdo o to bude mít zájem. Zároveň není žádným tajemstvím, že pro držitele tokenu PBX bude Earnio ještě zajímavější, poptávka po něm tedy jen poroste. Už víte, proč bude okolo PBX tokenu tak rušno?

Věděli jste, že také Earnio má svůj blog, na kterém se budete moci postupně dozvídat různé zajímavosti. Najít jej můžete na tomto odkaze.

A jak je na tom náš poslední produkt – plánovaná burza Probinex? I zde platí, že v roce 2023 vás budeme zásobovat novinkami. Díky zkušenostem, které jsme doposud nasbírali, jsme si více než kdy předtím jisti, že burzu otevřít chceme a především tím, že to náš tým zvládne. Zůstaňte tedy na příjmu v naší telegramové skupině či na sociálních sítích, protože se toho chystá opravdu hodně, tak ať vám něco neuteče.